Cleansing Face Fluid 100 ml
Details
https://www.pupamilano.hu/borapolas/arc/sminklemosas-es-arctisztitas/cleansing-face-fluid-100-ml/0T2S03A001.htmlVariations

A szájmaszk viselés igénybe veszi a bőröd? Szennyezett, kiszáradt és itt-ott kipirosodott bőr? Fokozott hidratáló, bőrvédő és nyugtató képességű arclemosó folyadék. A Prebiotikus hatóanyagokat tartalmazó összetétele fokozza a bőr védekezőképességét, hatékonyan tisztít anélkül, hogy gyengítené a bőr hidrolipid-filmrétegét, eltávolítja a könnyű sminket és helyreállítja a megfelelő hidratáltsági és tápanyagszintet.
Klinikailag és bőrgyógyászatilag tesztelt
Mask tested összetétel
Olaszországban készült
A mikrobióta nem más, mint a bőrünkön megtalálható és annak természetes védelmét ellátó baktériumflóra. A szájmaszk hosszan tartó használata felboríthatja ennek természetes egyensúlyát, elősegítve a pattanások, az irritált és viszkető bőr kialakulásért felelős, káros mikroorganizmusok hatását. A lemosó folyadék kíméletesen, a bőr hidrolipid filmjének gyengítése nélkül tisztít, eltávolítja a könnyű sminket és a Prebiotikus hatóanyagnak köszönhetően helyreállítja a bőr természetes védekezőképességét és a védőpajzs funkcióját.
Használata a nedves bőrön ajánlott.Gyengéden masszírozást követően, vízzel mossa le.
Az összetevők listája folyamatosan frissül. Ugyanakkor kérjük, hivatkozzanak a csomagoláson feltüntetett összetételre.
AQUA (WATER), SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, GLYCERIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN OIL, COCAMIDOPROPYL BETAINE, INULIN, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, LAURYL GLUCOSIDE, PHENOXYETHANOL, PARFUM (FRAGRANCE), PANTHENOL, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM OLIVOYL HYDROLYZED OAT PROTEIN, SODIUM LAUROYL OAT AMINO ACIDS, LECITHIN, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID